Wandelen op het werk.
𝗪𝗮𝗻𝗱𝗲𝗹 𝗷𝗶𝗷 𝘄𝗲𝗹 𝗲𝗲𝗻𝘀 𝗶𝗻 𝗷𝗲 𝗹𝘂𝗻𝗰𝗵𝗽𝗮𝘂𝘇𝗲?
Bij het UWV in Leiden en Den Haag doen ze dat ieder jaar, maar dan op de Mindful en Yoga manier. Met VitalityatFirst hebben we #WandelYoga en #Mindfulwandelen ingezet als wandelactiviteit en afwisseling voor het “normale” #lunchwandelen.
In een uurtje tijd maak je je hoofd leeg en geniet je, onder begeleiding van een wandelcoach, van de natuur, de frisse lucht en beweeg je nog ook! Dat is een paar vliegen in één klap.
Al wandelend wordt er gelet op je houding, ademhaling en er is aandacht voor het mentale stuk. Yoga en Mindfulness komt terug in de methode en de specifieke bewegingen en oefeningen. Je wordt jezelf meer lichaamsbewust, je ontspant en kan daarna met meer energie en focus terug aan het werk.
Dank aan Danny Ruijgrok en Jeannette Grotendorst voor de begeleiding van de wandelingen.
Wandel jij wel eens in je lunchpauze?